KONST / Litografier / Färglitografi 14677171
nr 1467 7171
Tage Åsén
(f. 1943), Sverige
"Konstmarknad. Signerad, numrerad EA, daterad -77. Färglitografi, bildmått: 47x36, yttermått inklusive ram: 64x53 cm
Tage Åsén, svensk målare och grafiker född 1943.
Utrop:
800 kr
Såld:
300 kr
måndag 16 maj 2022
kl 20:21:48
14/5 15:24:09